Category: 
Sort by: 

Miller, Kenyetta Principal
Scissum, Tiffany Assistant Principal
Daffin, Melanie Counselor
Myers, Courtney Technology Coordinator

Akers, Sara Kindergarten Teacher
Banks, Harolyn Kindergarten Teacher
Berry, Keilya Third Grade Teacher
Brown, Bonnie Special education aide
Brown, Latraviate Kindergarten Teacher
Brown, Patricia First Grade Teacher
Burroughs, Suzanne First Grade Teacher
Coleman, Jermaine Fourth Grade Teacher
Covan, Laurie Third Grade Teacher
Daffin, Melanie Counselor
Davis, Danielle Music Specialist
Davis, Megan Third Grade Teacher
Flennory, Peggy Special Education
Goldston, Adrianna Speech Therapy
Harris, Alisha First Grade Teacher
Helus, Thomas Physical Education
Herron, Nancy Reading Coach
Hooks, Ola Special Education
Horton, Marsha Fourth Grade Teacher
Jemison, Angela Special education aide
Kulik, Stacey First Grade Teacher
Lane, Chantela Fifth Grade Teacher
Lloyd, Gloria Physical Education
Mace, Keturah Third Grade Teacher
Mack, Quintorius Special education aide
Mayes, Kathy Second Grade Teacher
McEwen, Melissa First Grade Teacher
McNeal, Monique Special education
Miller, Donna Fifth Grade Teacher
Miller, Kenyetta Principal
Mitchell, Cindy Media Specialist
Mitchell, Kiki Kindergarten Teacher
Morgan, Yvonne Kindergarten Teacher
Myers, Courtney Technology Coordinator
Nettles, Alice First Grade Teacher
Orum, Tracy Second Grade Teacher
Patrick, Keri Fifth Grade Teacher
Rodriguez, Amy Kindergarten Teacher
Scissum, Tiffany Assistant Principal
Shoults, Lynn Special Education
Spivey, Sharon Fifth Grade Teacher
Stephens, Sherie Second Grade Teacher
Thomas, Channel ESL Teacher
Todd, Crismo Fourth Grade Teacher
Walker, Denise Special education aide
Wallace, Haley Second Grade Teacher
White, Sheila Second Grade Teacher

Brown, Bonnie Special education aide
Dixon, Debra Office Personnel
Jemison, Angela Special education aide
Mack, Quintorius Special education aide
Miller, Peggy Office Personnel
Shaver, Issac Head Custodian
Walker, Denise Special education aide